O Nas

Trwałość produktu stanowi o jego wartości. Mamy tego świadomość – w naszej fabryce od 30 lat zajmujemy się produkcją dbając o najwyższą jakość.

Projektując i tworząc, wyznaczamy jednocześnie standardy dla przyszłej generacji wysokiej klasy drzwi drewnianych. Nasze produkty dostępne są w formach bardziej klasycznych, mogą się także wyróżniać nowoczesnym designem – idealnie uzupełniają każde wnętrze.

Kładziemy szczególny nacisk na funkcjonalność – drzwi POLKA dostępne są w wariantach lewo – i prawoskrzydłowym. Dodatkowo dla naszych Klientów możemy zaproponować 3 – letnią gwarancję na drzwi.

 

 

 

Jakość materiałów

Wiedza o produkcji drzwi wewnętrznych to pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Doświadczenie w pracy z setkami materiałów wykończeniowych pozwoliło na skrupulatną ocenę jakości proponowanych surowców już na etapie ich zakupu. Wybierając opcję wykończenia drzwi masz pewność, że jakość stosowanych materiałów została przetestowana przez naszych fachowców pod względem wizualnym, parametrów technicznych oraz miejsca z którego pochodzą.

Technologia

Bez dobrej jakości materiałów nie da się wyprodukować dobrej jakości drzwi. Nie da się również wyprodukować drzwi bez wiedzy na temat użytych materiałów oraz ich wpływu na konstrukcję. Umiejętności i wiedzę w zakresie najważniejszym jakim jest konstrukcja drzwi drewnianych z powodzeniem stosujemy od wielu lat we wszystkich naszych modelach. Solidna konstrukcja z drewna litego oraz stosowane materiały wykończeniowe najwyższej jakości stanowią od zawszę wizytówkę naszej marki.

 

3 Lata Gwarancji

Tysiące zrealizowanych projektów tych mniej i bardziej wymagających pozwoliło wyznaczyć jeden równy, a zarazem wysoki poziom jakości naszych drzwi dla każdego przyjętego zlecenia. Z uwagi najwyższą jakość technologii produkcji i stosowanie najlepszych materiałów finalnie otrzymujemy produkt objęty bezpłatną 3 letnią gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje wszystkie modele drzwi z aktualnej oferty producenta. Jedynym warunkiem otrzymania przedłużonej gwarancji jest zakupienie drzwi POLKA w wybranym punkcie sprzedaży wraz z usługą monterską.

Polka drzwi

Telefon:

Zamówienia + 48 501 223 436

Logistyka +48 501 223 919

Współpraca +48 501 224 069

Siedziba: 

ul. Braci Dudów 42

43-512 Bestwinka

NIP 652-000-85-48

E-mail: 

biuro@polkadrzwi.pl

 
(C) 2023 POLKA - Drzwi Wewnętrzne - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko Pozycjonowanie Stron Bielsko